Warsztaty plastyczne

20 stycznia oraz 27 stycznia naszą szkołę odwiedziła pani Ania Cichecka, mama jednego z naszych uczniów, aby przeprowadzić z uczniami klasy VI i VII kreatywne warsztaty plastyczne. Pierwsza grupa, która składała się z uczniów klasy VI, odbyła swoje warsztaty 20 stycznia, a już tydzień później przed tym samym wyzwaniem (i przyjemnością!) stanęli ich starsi koledzy i koleżanki z klasy VII.

Uczniowie mieli do wykonania szereg zadań, które wymagały od nich nie tylko siły, ale przede wszystkim kreatywności, cierpliwości, staranności i estetyki. Finalnie powstało kilkanaście dekoracji wielkanocnych – od wieńców na drzwi wykonanych za pomocą gałązek, po świąteczno-jajeczne stroiki, którymi można udekorować wielkanocny stół. Trzeba przyznać, że każdy w grupie znalazł swoje miejsce, pracował wytrwale. Dzięki warsztatom mieliśmy także możliwość popracować w grupie i porozmawiać na luźne tematy ;)

Serdecznie dziękujemy pani Ani Cicheckiej za jej talent i poświęcony czas. Mamy nadzieję na więcej tak owocnych i kreatywnych spotkań!

mgr Patrycja Luboch oraz mgr inż. Łukasz Jurek