Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

1 września rozbrzmiał pierwszy dzwonek zwiastujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Choć jest to rok wyjątkowy i szczególny, to nie zabrakło uroczystego powitania naszych pierwszoklasistów, którzy tego dnia czuli niezwykłą ekscytację. Na skromnej uroczystości mieliśmy okazję poznać naszych nowych kolegów i koleżanki, którzy dołączyli do naszej szkolnej społeczności.

Uroczystość uświetnili goście: wójt gminy Komprachcice pan Leonard Pietruszka, a także dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Komprachcicach pan Arkadiusz Tabisz.

Drodzy pierwszoklasiści! Pamiętajcie, że nie taki diabeł straszny, jak go malują i że każdy z nas był kiedyś w pierwszej klasie. Początki na pewno nie będą łatwe, ale wierzymy, że nasza szkoła stanie się waszą szkołą, a nauka w niej będzie dla was owocna i przyjemna.

Wszystkim naszym uczniom życzymy samych sukcesów, świetnych ocen i wzorowych zachowań w tym nowym roku szkolnym!

Życzenia samych piątek kierujemy w szczególności dla uczniów klas ósmych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminów. Oby okazały się dla was proste i żeby ten ostatni rok w naszej szkole był nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością i zabawą.

Drodzy nauczyciele, dla Was 1 września oznacza początek ciężkiego, pełnego pracy roku. Życzymy Wam, by współpraca z uczniami układała się jak najlepiej i abyście osiągali sukcesy na polu zawodowym.