Sukcesy naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w badmintonie drużynowym (27.11) oraz badmintonie indywidualnym (1.12). Oba turnieje odbyły się w komprachcickiej hali OSiRu, która to na czas zawodów zamieniła się w istne „badmintonowe szaleństwo”. Ogromna liczba zawodników z powiatu opolskiego rywalizowała o prawo do gry w finale wojewódzkim.
Nasi uczniowie wrócili z sukcesami, choć największym powinna być spora dawka nauki i doświadczenie w obyciu na tak dużej imprezie.
W finale wojewódzkim turnieju drużynowego zobaczymy Sarę Prodlik oraz Oliwię Sowadę, które po dobrej grze zakwalifikowały się zajmując wśród szkół III miejsce w powiecie.
W badmintonie indywidualnym bardzo dobre zawody rozegrał Karol Gaweł, który w gronie osiemnastu zawodników zajął II miejsce i zakwalifikował się do finału wojewódzkiego. Wysokie VI miejsce zajął Rafał Lauer.
Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników zawodów badmintonowych za nienaganne reprezentowanie szkoły.
Turniej drużynowy: Karol Gaweł – Maciej Krawczyk, Dawid Zmarzlik – Michał Kaczmar, Oliwer Zyla – Rafał Lauer, Sara Prodlik – Oliwia Sowada.
Turniej indywidualny: Dawid Kowalski, Kamil Skrok, Maciej Szemainda, Szymon Krum, Rafał Lauer, Oliwer Zyla, Maciej Krawczyk, Karol Gaweł.
Opiekun: mgr Bartłomiej Jasiówka