Finał szlachetnej paczki

zdjecie_rodziny

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem OPO-3155-556159), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Rodzina była bardzo zaskoczona tak wieloma paczkami. Nie spodziewali się, że otrzymają, tak wielką pomoc. Pan Zbigniew początkowo nic nie mówił. Nie potrafił opisać swojej radości i wdzięczności słowami. Dopiero później powiedział, że jest bardzo szczęśliwy. Chłopcy od samego początku z wielką radością i entuzjazmem otwierali kolejne paczki. Bardzo cieszyli z kosmetyków, ubrań, przyborów szkolnych i opiekacza. Na ich twarzach pojawił się ogromny uśmiech, kiedy otworzyli pudełko ze słodyczami. Pan Zbigniew szczególnie ucieszył się z pościeli, kołdry i poduszek, które bardzo przydadzą się rodzinie w czasie zimy.
Co chce przekazać wolontariusz?
Jako wolontariuszka bardzo chciałabym podziękować wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy włączyli się w przygotowanie paczki dla rodziny. Bardzo dziękuję za wielką otwartość na drugiego człowieka i za zaangażowanie w pomoc. To niesamowite uczucie, kiedy spotyka się na swojej drodze takich ludzi, którzy chcą bezinteresowanie pomóc innym potrzebującym. Dla wolontariusza największą nagrodą jest moment, kiedy widzi się prawdziwą radość na twarzach obdarowanej rodziny. Na sam koniec chciałabym złożyć życzenia pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Rodzina nie potrafiła wyrazić swojej wdzięczności słowami. Jest bardzo wdzięczna za każdą pomoc i są bardzo szczęśliwi, że na ich drodze pojawili się ludzie z tak bardzo otwartymi sercami na potrzeby innych. Jako wyraz swojej wdzięczności chcieliby przekazać dwie koperty z kartkami.