Rok szkolny 2013/2014

Wycieczka do Opola

W środę, 25 września, odbyła się wycieczka klas IV-VI do Opola. Uczniowie zobaczyli przepiękny spektakl pt. „Królowa Śniegu” w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Następnie udali się na poczęstunek do lokalu „Conieco”. Ostatni punkt programu stanowiła wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu. Dzieci wraz z pracownikiem zwiedziły nowoczesny budynek biblioteki i zapoznały się z zasadami wypożyczania książek, płyt i gier planszowych. Uczniom towarzyszyły wychowawczynie poszczególnych klas: Ewa Pawleta, Danuta Kowalczyk oraz Marzena Biedroń.

Sprzątanie świata

W piątek, 20 września 2013 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata”, koordynowanej przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Pierwszoklasiści zajęli się porządkowaniem najbliższego otoczenia, czyli szkolnego boiska. Starsze dzieci pod opieką nauczycieli udały się na wyznaczone ulice naszej miejscowości. Dobra pogoda i  duże zaangażowanie uczniów przyczyniły się do tego, że kawałek naszej Ziemi znów jest trochę bardziej czysty!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 miało miejsce w naszej szkolne dnia 02.09.2013 r. Uroczystym apelem inaugurowaliśmy kolejny rok szkolny witając w naszej szkole uczniów pierwszej klasy. Wszystkim życzymy udanego, nowego roku szkolnego, wielu sukcesów w nauce.