MIEJ SERCE I PATRZAJ W SERCE

Już dawno temu polski wieszcz Mickiewicz znał moc serca.

Dziś potrzeba naszych dobrych serc, aby uratować serduszko małego Kacperka.

Cześć! Jestem Kacperek. Urodziłem się 8.04.2019 r. i mimo że mam już prawie rok, to w domu spędziłem niecałe dwa miesiące. Już w ciąży moja mama dowiedziała się, że urodzę się z ciężką wadą serduszka – HLHS, czyli niedorozwój lewej komory serca. Od momentu narodzin lekarze wciąż walczą o moje życie – dwie operacje już za mną, a minimum dwie jeszcze przede mną.

Leki, rehabilitacja, konsultacje u specjalistów, a przede wszystkim dojazdy do Krakowa, gdzie znajduje się szpital, który jest moim drugim domem – dużo kosztują. Dlatego wraz z rodzicami i dwiema starszymi siostrami proszę Cię – przekaż mi 1 zł . Ciebie to nic nie kosztuje, a mi będzie łatwiej żyć!

Każda pomoc się liczy!

Pomyśl, dziś możesz sobie odmówić tabliczki czekolady, dobrej kawy czy innej małej przyjemności, ale dzięki temu możesz uratować serduszko małego Kacperka. Wciąż liczymy, że w naszym świecie pojawi się jakiś superbohater, a przecież wystarczy tak niewiele, abyśmy to my stali się takimi bohaterami.

Być może nie możemy zmienić całego świata, ale możemy zrobić mały gest, który pomoże zmienić czyjś cały świat.

Wpłat można dokonywać poprzez stronę pomagam.pl.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę zbiórek: „Dla Kacperka Wieczorka” lub kliknąć w poniższy link: https://pomagam.pl/kacperekwieczorek

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy!

ZBIÓRKA DLA KACEPRKA WIECZORKA