Codziennie uczmy się czegoś nowego! Wyzwanie szkolne

Jak pewnie wszyscy już wiedzą, czas zawieszenia zajęć w szkołach to nie czas wolny od nauki. Ale kto powiedział, że nauka to tylko powtarzanie materiału, praca z tekstem czy wykonywanie ćwiczeń? Przecież przede wszystkim musimy uczyć się życia, budowania relacji, odkrywania świata i tego, co nas inspiruje.

Korzystając z tego, że obecnie jesteśmy zmuszeni pozostać w domach, proponujemy WYZWANIE!
Na czas „szkolnej kwarantanny” proponujemy uczniom zabawę „Codziennie coś nowego„, w której dzieci codziennie próbują rzeczy, na które często wcześniej nie miały czasu. Może być to odkrywanie nowych pasji, ale także rozwijanie już tych nabytych. Ale o co chodzi?

Drogi Uczniu,
spróbuj codziennie podjąć się jakiegoś nowego wyzwania. Może to być pomoc w pieczeniu ciasta, majsterkowanie, napisanie własnej piosenki, ogrodnictwo, doświadczenie chemiczne lub fizyczne, malarstwo, rzeźba lub cokolwiek innego. Być może dzięki temu odkryjesz jakiś swój talent lub zarazisz się nową pasją (a nie wirusem!).

Zachęcamy do dokumentowania swoich działań i przesyłania zdjęć lub filmów na adres: psppnw@gmail.com
Wszystkie zdjęcia i filmy będą sukcesywnie pojawiały się na naszej stronie! Wspólnie chwalmy się naszymi nowymi umiejętnościami :)

Pokaż, że nauka może być zabawą, że uczyć się możemy na różne sposoby i wykorzystaj ten czas kreatywnie. 

Aleksander Jasiówka i wirtualna pogoń za peletonem w grze ZWIFT